адвокатська група, діяльність якої спрямована на надання правової допомоги фізичним та юридичним особам в різних сферах суспільного життя.

sova justice

Ми не з тих, які за все беруться, все обіцяють та все знають.
Але ми точно ті, які “на своєму місці”, вузько орієнтовані в сфері саме своєї діяльності та готові взятися за ваше питання, якщо воно знаходиться в площині наших можливостей. ©

філософія нашої роботи

Sova justice – є адвокатською групою молодих юристів, які завжди готові прийти на допомогу, обговорити ваші питання, проблематику та проаналізувати можливі варіанти їх вирішення.

Ми не даємо пустих обіцянок та невиправданих надій, що прямо заборонено Правилами адвокатської етики. Даний маркетинговий хід – не про нас! Ми вважаємо, що клієнт завжди має знати та усвідомлювати реальність обставин, розуміти всі перспективи та ризики.
А тому, працюючи з нами, ви можете розраховувати на відкритість та об’єктивність.

Як говорить народна мудрість: “Спасіння утопаючого – це справа рук, в першу чергу, самого утопаючого”. Саме тому вчасне звернення за правовою допомогою є найкращим способом для клієнта допомогти собі при наявності питань або проблем правового характеру.

Об’єктивно оцінюємо справу клієнта в тій чи іншій ситуації, визначаємо цілі та досягаємо результату.

зАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Натискаючи кнопку "Записатись" Ви даєте згоду на обробку персональний даних та погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності

Наші контакти

+38066-938-04-83
sovajustice@ukr.net
м. Київ, вул. Польова 24Д (БЦ Grand Step)